• 22406007(21)98+
  • info@rasapakhsh.com

درباره ما

تاریخچه

 

شرکت پخش توسعه داروئی رسا جهت ارائه خدمات توزیع و فروش دارو، تجهیزات پزشکی، مکمل های غذائی و داروئی و محصولات بهداشتی در سال 1392 تأسیس گردید. این شرکت با تکیه بر دانش و مهارتهای نیروی انسانی، زیر ساخت ها، ماشین آلات، تجهیزات و فناوری روز در راستای ارتقاء کیفیت، بهبود مستمر و جلب رضایت مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان گام برمی دارد. حفظ شرایط استاندارد انبارش و توزیع دارو در جهت تضمین سلامت از دغدغه های اصلی سازمان بوده و مدیریت ارشد سازمان تعهد می نماید همواره با عنایت به فرهنگ کار گروهی و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی امر کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت ارتقاء شرکت تلاش نماید.

چشم انداز


شرکت پخش توسعه داروئی رسا با عنایت به فعالیت در حوزه توزیع داروهای انسانی، مکمل ها، لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی در سطح کشور، بر آن است که با بهره مندی از سرمایه نیروی انسانی متبحر و تجهیزات به روز در انبارش و توزیع، در 5 سال آینده جزء 10 شرکت برتر صنعت توزیع باشد.

مأموریت


ما در شرکت پخش توسعه داروئی رسا در راستای نوع فعالیت خود در زمینه توزیع داروهای انسانی، مکمل ها، لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی مأمورتهای زیر را عهده دار شده ایم:

1. خرید و فروش داروهای انسانی و مکمل ها

2. خرید و فروش لوازم و تجهیزات بهداشتی و پزشکی

3. ایجاد امکان دسترسی آسان، سالم و سریع مشتریان و بیماران به خدمات نوین توزیعی و داروئی با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و به کارگیری دانش و فناوری روز

4. حفظ و ارتقاء نیروی انسانی

ارزشها


شرکت پخش توسعه داروئی رسا جهت ارائه خدمات توزیع و فروش دارو، تجهیزات پزشکی، مکمل های غذائی و داروئی و محصولات بهداشتی در سال 1392 تأسیس گردید. این شرکت با تکیه بر دانش و مهارتهای نیروی انسانی، زیر ساخت ها، ماشین آلات، تجهیزات و فناوری روز در راستای ارتقاء کیفیت، بهبود مستمر و جلب رضایت مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان گام برمی دارد. حفظ شرایط استاندارد انبارش و توزیع دارو در جهت تضمین سلامت از دغدغه های اصلی سازمان بوده و مدیریت ارشد سازمان تعهد می نماید همواره با عنایت به فرهنگ کار گروهی و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی امر کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت ارتقاء شرکت تلاش نماید.